Najnowsze zbiórki
Artykuły
Aktualności

2016-09-09

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do korzystania z formularzy elektronicznych w sprawach zbiórek.

Uprzejmie przypominamy, że wysyłanie formularzy elektronicznych zgłoszeń i sprawozdań w sprawach zbiórek publicznych możliwe jest wyłącznie z konta użytkownika platformy ePUAP. 

Zwracamy uwagę, że ewentualna korespondencja w odpowiedzi na zgłoszenie elektroniczne kierowana jest na adres skrzynki ePUAP, z której wysyłany jest dokument.

 

W przypadku tradycyjnej formy złożenia dokumentów, formularze papierowe należy wysyłać na adres Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji: 

ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa.  

 

Kontakt z pracownikami MSWiA w sprawach zbiórek:

22 315 20 14

22 315 20 12

22 315 21 18

adres mail: zbiorki@mswia.gov.pl 

 


Autor: MSWiA
Załączniki >>
KOMUNIKAT

2016-04-22

System Portalu Zbiórek Publicznych stworzony przez byłe Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji od początku swojego istnienia charakteryzował się wadliwością i wysokim stopniem awaryjności. Informujemy, że aktualnie w serwisie Portalu Zbiórek Publicznych trwa awaria polegająca na nieprawidłowym wyświetlaniu treści niektórych komunikatów dotyczących sprawozdań nadsyłanych przez organizatorów zbiórek publicznych. Kierownictwo Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji podjęło już decyzję o całkowitej przebudowie systemu.


Autor: MSWiA
Załączniki >>